Kes teeb?

Hei hei

Tore, et leidsid tee minu virtuaalse koduni. Seda see tõesti on, sest just blogi jaoks ohverdan kõik oma vabad hetked kirjutades ja meisterdades. Mul on pidevalt midagi pooleli, mis ootab lõpp-produktiks saamist. Mulle meeldib heegeldada ja õmmelda. Armastan väga dekupaaž-tehnikat, olen endale kogunud karbitäie salvrätte, aga enamus projekte nendega alles ootavad teostamist. Akutrelli ja saega oskan ka (aias :D) ringi käia.

Meil on kaks ägedat last, kes on parimad sõbrad. Abikaasa keraamiku elukutse on ka mind veidike nakatanud (Uuri Saiakangis asuvast poest Oma Asi) ja isa abiga teen uuskasutus põhimõttel väärispuidust ehteid Pind. Minu loomingut võite leida mitmest disainipoest Eestis, kunstigaleriis Istaba Riias ja Studio EM Helsinkis või osta.ee Eesti disaini lehelt.

Elu viskab mõnikord ette igasuguseid huvitavaid ettevõtmisi ja koostöövõimalusi, millest üldjuhul ikka kinni haaran. Selle tõestuseks olen olnud seotud juba hea mitu aastat meisterdamisajakirjadega. Kõigepealt paar aastat ajakirjas Maret ja nüüd juba pikemalt ajakirjas Nipiraamat 

Elame nüüd juba mitmendat aastat oma pisikeses majas. Suures aias on lastel ruumi tegutseda ja täiskasvanutel omi asju ajada.

Loodan, et suudan pakkuda huvitavaid meisterdamisideid, mis sütitavad ka ise midagi looma. Sest lahedaid mõtteid on kole palju ja neid tahaks kõiki teostada!

Head kaasaelamist,
Laura

Foto: Laura Strandberg

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar