Kes teeb?

Tere armas külaline,

Tore, et leidsid tee minu virtuaalse koduni. Seda see tõesti on, sest just blogi jaoks ohverdan kõik oma vabad hetked kirjutades ja meisterdades. Mul on pidevalt midagi pooleli, mis ootab lõpp-produktiks saamist. Mulle meeldib heegeldada ja õmmelda. Armastan väga dekupaaž-tehnikat, olen endale kogunud karbitäie salvrätte, aga enamus projekte nendega alles ootavad teostamist. Ka akutrell ja kruvid on mu sõbrad.

Kasvame koos 5aastase jõmpsika ja aastase beebipreiliga. Abikaasa keraamiku elukutse on ka mind veidike nakatanud (Uuri Saiakangis asuvast poest Oma Asi) ja isa abiga teen uuskasutus põhimõttel väärispuidust ehteid Pind. Minu loomingut võite leida mitmest disainipoest Eestis, kunstigaleriis Istaba Riias ja Studio EM Helsinkis, e-poest niidi.ee või osta.ee Eesti disaini lehelt.

Elu viskab mõnikord ette igasuguseid huvitavaid ettevõtmisi ja koostöövõimalusi, millest üldjuhul ikka kinni haaran. Selle tõestuseks olen olnud seotud juba hea mitu aastat meisterdamisajakirjadega. Ajakirjas Maret ja Nipiraamat, viimases toimetasin viimati üleeelmisel sügisel mulle usaldatud teemade kallal, milles ennast koduselt tundsin. Sel sügisel, kui beebi pole enam nii beebi, naasen sellesse parimasse kollektiivi uute ideedega :)

Elame nüüd juba pea kolm aastat oma pisikeses majas. Suures aias on lastel ruumi tegutseda ja täiskasvanutel omi asju ajada.
PS Kasvuhoonet veel ei ole, aga tomatid ja muud taimed vohavad selletagi. Oma aiasaadused on ikka ülekõige!

Loodan, et suudan pakkuda huvitavaid meisterdamisideid, mis sütitavad ka ise midagi looma. Sest lahedaid mõtteid on kole palju ja neid tahaks kõiki teostada!

Head kaasaelamist,
Laura
Suvi 2018

Ütle tere, kui tänaval vastu tulen :)


Foto: Laura Strandberg

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar