Ajakirjas

Siin väike tagasivaade, mida siiani Nipiraamatus korda olen saatnud:
Psst! Nipiraamatul on nüüd oma kodulehekülg nipiraamat.ee ja pinterest, kust leiab iga päev uusi ja põnevaid ideid!!

Nipiraamat 103
Septembrinumbris möllasin paberite-vihikute ja raamatutega, et anda ideid kooli minejaile. Meisterdasin veel kolm kingariiulit ja lõikasin vana kampsuni tükkideks, et saada kuus eriti vinget uut asja!

Nipiraamat nr 102
Kauni Laura Põldverega augustinumbri lugejate lemmikuks oli ka suur hunnik hoidistamisnippe. Pähklikoortest kaelakee sai parem, kui oleksin arvanud ja washi teibiga kaunistatud asjad kodus said väga toredad!

Nipiraamat nr 101
Nipiraamat alustab jälle algusest! Sada on küll ees, aga esimene on see sellegipoolest :)
Hästi vahvad olid seekord lugemispesad, millest kaks tegin ise, kolmanda Triin Türk. Popid olid ka nipid, kuidas ägedaid asju õmblemata teha saab ja upcycled plätud said ka eriti vinged!


Nipiraamat nr 100 juuni PALJU ÕNNE!! :)
Suure juubeli puhul on ajakirjas ohtralt teistlaadi rubriike, seega väga väga huvitav! Minu lemmikud olid seekord kuusekaunistuste suvine kasutamine - eriti äge saab peoõhtu, kui tulukesed mõnusa meeleolu loomiseks puu otsa riputada. Pärlitega kaetud päikeseprillide servad tuli ka eriti vingelt välja!!


Nipiraamat nr 99 mai
Lisaks tavapärastele rubriikidele, sain seekord käia külas ka põnevas kodus Tallinnas, mille põnevaid leide näeb ajakirjast.

Nipiraamat nr 98 aprill
10 nippi, kuidas auke parandada, vanast ruloost rooma kardin ja nunnud kleidikesed veel nunnumate modellidega :) Ehetele on nüüd ka kolm erinevat hoiukohta!


Nipiraamat nr 97 märts
Kerge kevadjakk, munakarpidest roosid peegliraamil, kolm eriti ägedat lambikuplit jm.

Nipiraamat nr 96 veebruar
Sõbrakuu/Vabariigi sünnipäeva ühisnumbrist leiab nii lauakaunistusnippe kui ka nelja väikest kingitust sõbrannale. Lisaks veel vahvad toolikatted ja pitslinikust kauss.


Nipiraamat nr 95 jaanuar
Soonikkoes heegeldatud(!!) kate kuumale teetopsile, kolm küünlahoidjat, 10 kasutusviisi pudelikorkidele, täpiline tselluliiti peletava toimega seep ja palju muud põnevat!Nipiraamat nr 94
Kolm erinevat jõululina lauale, nunnu põdrasarviline müts, 10 erinevat kinkide pakkimisvõimalust, vanade kuusekuulide uuestisünd ja palju muud :)
Nipiraamat nr 93
Põnevate mustritega kikilipsud, kolm erinevat vaheseina, susisevad vannipallid ja palju muud huvitavat :)

Nipiraamat nr 92
Kolm erinevat nagi, imepeen põll, toalõhn ja vanadest kampsikutest uus tekk. Lisaks veel palju huvitavat.Nipiraamat nr 91
Mitmekülgne kott, kolm erinevat kalendrisüsteemi ja üdini naiselik vihmavari

Tiiu nr 47
Hula rõnga abil tehtud imearmas vaibake, lausa tuttidega ehitud :)

 Foto: Terje Ugandi

Tiiu nr 48
Vanale toolile vöödest uus toolikate, miks panna uut kangast kui saab hoopis teisiti.
Foto: Terje Ugandi


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar