laupäev, 5. märts 2016

tee ise telefonikate vol 2


Eelmisest telefonikatte meisterdusest on just parasjagu aega möödas, et võib uue kallale asuda! Kuigi esmane mõte hõlmas midagi pehmet ja karvast, siis õige materjali puudumisel leidsin teistsuguse lahenduse. Aga ega kaks kolmandata jää, varsti on järge oodata ;)
Ja seda enam, et seekord meenus mulle karbitäis pudi, mis mu käsitöömaterjalide hulgas on. Mul on selliseid karpe muidugi veel ja veel. Ootan aega, mil saaksin rahulikult neisse kord ja süsteem luua. Seda aega vist ei tule ... Kui seda just ise ei võta.


Selleks et üks korralik telefonikate nimega juudi jõulupuu luua, on vaja väike kogus kulda ja karda. Ning sellest karbist ma mõned leiud ikkagi tegin.
Kaks katkist kõrvarõngast, mõned kaelakee osad, heade mälestustega kulinad Türgi-ajast ja LaSenza päevitusriiete metallist silt - bikiinipüks kaob, aga metall ikka jääb :) Tavalised plastikust kristallikesed muutusid vist liimi mõjul hoopiski toredalt praguliseks, nii huvitav!
Telefonikate sai väga värviline, sädelev ja sillerdav just nagu need varakevadised päiksekiired õues. Toome aga päikse tuppa!

Mida vaja?
telefonikatet
superliimi
sileda põhjaga kristallikesi
kulinaid
seemnehelmeid


Kuidas teha?
Kata telefonikate liimiga. Kui liim kuivab väga ruttu, siis võiks proovida liimida juppe külge osaliselt.


Kui suuremad osad on liimitud, täida ära nende vahelised tühjad alad.


Vajadusel pane veel liimi alla ja pudista seemnehelmed telefonikattele. Jäta kogu krempel kuivama. Igaks juhuks on hea seemnehelmed katta veelkord liimi või küünelakiga! Ongi valmis! Tsiteerides "klassikut" - wawaweewa :)

The Black Eye is watching you from the corner :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar