esmaspäev, 22. juuli 2019

tee ise jalgadel riiul


Meil on igal pool vähe ruumi, sest maja on lihtsalt nii väike. Aga nunnu! Igal juhul, väikse kraanikausi kõrvale letile koguneb alatihti palju asju - küll on seal mu meigikraam, hambaharjad, moosiplekiga pluus või juukseharjad. Korra loomiseks võtsin kätte ja meisterdasin sinna süsteemi riiuli ja sahtlitega.


Nüüd on riiuli peal ruumi, et hoida seal hambaharju ja -pastat, näopesuvahendeid ja seebiklotsi. Ühte sahtlisse aga panin meigitooted ja teise küünelakid, viilid, küünetangid ja muu, mis igapäevaselt päikevalgust ei vaja :D

Nurgake enne...

Letipealne, mis pidevalt kraami kogub

... ja pärast!

...on nüüd puhas ja korras. Kõik üleliigne kolib sahtliboksidesse

Mida vaja?
mõõdulinti
lauajuppe
saagi
lihvijat
kruve
akutrelli
värvi
pintslit
naharibasid
klambrilööjat

Kuidas teha?
Mõõda kõigepealt riiuli asukoht ära, kõrgus, sügavus ja laius. Minu riiul on 68 x 10 x 12 cm suurune.
Sae sobivast lauajupist parajad tükid ja lihvi servad ja küljed. Leidsin lauahunnikust kaks kitsamat lauda, mis kokku moodustasid parja laiuse.


Kruvi kaks väikest jalga pikematele alla ja värvi ära.


Leidsin täpselt riiuli alla sobivad kastid juba kodust, aga need saab ju vabalt ka ise teha. Värvisin ka need ära.


Lõika naharibast kaks juppi, murra mõlemad pooleks ja klammerda kasti servale.


Olen tulemusega ise väga rahul :)Ja kuna hoog oli sees, tegin väikestest puulippidest veel seebialuse. Liimisin ribad PVAliimiga kokku, panin mõneks tunniks raskuse alla seisma ja värvisin ära! (Selle viimase teeksin teinekord enne kokku liimimist ;))

1 kommentaar:

  1. Regardless of area and monetary specs, you will discover probably the most sensible roulette wheel table wholesaler and suppliers on the positioning. The high quality requirements and outputs you’ll get present you with|provides you with} the greatest worth for any coin you will spend on them. There's actually no method to tell if a 퍼스트카지노 wheel is off steadiness until you monitor thousands and thousands of spins. The Split bet lets you bet on two numbers at once with just only a chip! You place a chip throughout the two numbers to make a Split bet. This is a well-liked inside bet, which is again quite self-explanatory.

    VastaKustuta